Виготовлення рекламних вивісок

Виготовлення рекламних вивісок

Якщо Ви тільки відкрили свій бізнес, взяли в оренду приміщення, обладнали меблями, знайшли співробітників, тоді Ви розумієте, що цього не достатньо для того, аби Ваша робота почала приносити дохід. Вивіска - це те, що побачить Ваш клієнт в першу чергу, те що змусить його "намалювати" певний образ за яким він зробить вибір: заходити або не заходить до Вас.

Вивіски - найпоширеніший вид зовнішньої реклами. Виготовляються різних форм і типів, із застосуванням найрізноманітніших матеріалів і технологій, несуть рекламний і інформаційний характер.

Фасадна вивіска є важливою складовою іміджу компанії і служить своєрідною візитною карткою.

У виготовленні вивісок використовуються різні елементи зовнішньої реклами - світлові короби (лайтбокси), інформаційні та рекламні щити з пластику та акрилу, композитні панелі, дахові установки, об'ємні букви, таблички, банери, акриллайти, вказiвники, об'ємні і плоскорел'єфні логотипи та інше.

Види вивісок:

 1. рекламні,

 2. фасадні,

 3. офісні,

 4. вуличні,

 5. Лайтбокс односторонній, двосторонній,

 6. Лайтбокс з об'ємними літерами

 7. Лайтбокс з композиту з фрезерованими символами

 8. Об'ємні букви без підсвічування,

 9. Об'ємні букви з підсвічуванням,

 10. Вивіски для ресепшн офісів

Вітрина або ж вікна Вашого магазину за рахунок своєї площі - це те інформаційне поле, яке при правильному оформленні допоможе вам звернути на себе увагу клієнтів і реалізувати будь-які ідеї.

Оформлена вітрина магазину це не тільки елемент зовнішньої реклами, але і позиціонування бренду, імідж і фірмовий стиль магазину.

Для оформлення вітрин та інтер'єру використовується високоякісний повнокольоровий широкоформатний друк на різних матеріалах: картини, рекламні плакати, стенди, для підлоги графіка, наклейки на вітрини, слайди для світлових коробів.

Оформлення магазину і вітрин вирішує наступні завдання:

- показує престиж торгової марки, бренду компанії;

- запрошує перехожого зайти в магазин;

- розповідає покупцеві про розпродажі і знижки;

- демонструє товар, що продається;

- рекламує товари і послуги.

Грамотний дизайн та оформлення вітрини допоможе привернути увагу потенційних клієнтів, сформувати необхідне уявлення про статус і якість пропонованих товарів і послуг, допомагає переконати випадкового перехожого стати клієнтом  компанії.

Види:

 1. Оформлення вітрини, фасаду магазину

 2. Оформлення вітрини плівкою Оракал

 3. Інформаційне оформлення вітрини

 4. Акційна оформлення вітрини

 5. Наклейка "РЕЖИМ РОБОТИ", "ЗНИЖКА" на скло

 6. Світлове оформлення вітрин

Співпробітники нашої рекламної агенції з радістю розроблять дизайн вивіски, запропонують декілька варіантів по виробництву, адже спеціаліст, який виготовив та змонтував вже не одну сотню вивісок знає який матеріал краще використовувати, як буде він себе поводити в різних погодних умовах і т.д. 

Працюємо по всій Україні.

Наші співробітники креативні та відповідальні  - Ви будете задоволені результатом роботи!