Широкоформатний друк

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк - це виготовлення зображень за допомогою спеціального широкоформатного принтера. Як правило, це цифровий друк великих розмірів на рулонному носії. Саме у нас Ви можете замовити професійний широкоформатний друк:

Оракал-самоклеюча плівка-користується неабиякою популярністю, як носій, для широкоформатного друку. Широкий спектр використання самоклеючої плівки (від декорування приміщень, оформлення вітрин, вивісок, брендування вікон, штендерів для автотюнінгу, виготовлення інформаційних вказівників та розміщення рекламних компаній на поверхнях громадського транспорту) свідчить про універсальність даного матеріалу. Перфоплівка-це різновид самеклеючої плівки з нанесеними перфораціями, розроблений для поклейки на поверхню вікон в транспорті та вітрин магазинів. Плівка характеризується відмінною світлопропускною здатністю. Самоклейка дає можливість виготовити різноманітні наклейки (наліпки) та стікери, які, за потреби, можуть бути фігурно вирізані з допомогою плотерної порізки.

Банер. Найчастіше друк на банерній тканині наші клієнти замовляють, коли їм потрібна недорога, міцна, мобільна і довговічна реклама. Банер застосовують як в рекламних конструкціях – щитах, арках, що кріпляться на фасадах будинків, магазинів, так і всередині приміщень. Перевагою даного матеріалу є стійкість до температурних коливань, дії УФ випромінювання та опадів. Характеризують два види банерів: литий та ламінований. На банері можливий односторонній друк, двосторонній друк чи друк світловідбиваючого банера (це вінілова тканина, на яку зверху нанесена плівка із мікропризматичними лінзами). Друк банерної сіткі. Додаткові послуги: встановлення люверсів, пропайка.

Постерний папір Блюбек водостійкий різновид паперу з блакитним зворотом — це основний тип матеріалу, який застосовують для поклейки площин бігбордів. Папір Backlit – це папір з особливими світловими характеристиками, спеціально розроблений для світлової реклами: конструкцій з внутрішньою підсвіткою, сіті-лайтів. Великою популярністю користуються друк плакатів, постерів, афіш та ін. Для передачі максимальної якості зображення використовують інтерєрній друк.

Друк на прапорнiй тканині

Полотно (холст) – матеріал високої щільності з фактурним типом поверхні, що імітує художнє полотно. Друк на полотні стає чудовою прикрасою будь-якого інтер’єру, гарним подарунком та дозволяє втілити в реальність будь-які неймовірні ідеї.


Хочете зробити замовлення або у Вас виникли запитання чи зауваження?

Звертайтеся у будь-якій зручній для Вас формі – за контактними телефонами чи на електронну адресу  info@s-media.com