Поліграфія (друк візиток, флаєрів, буклетів, календарів)

Поліграфія (друк візиток, флаєрів, буклетів, календарів)

Ми представляємо повний комплекс послуг оперативної поліграфії, починаючи з розробки дизайну, створення макетів, друку продукції.

Ми займаємось виготовленням:

 1. друкованої продукції : візитки, флаєра, буклети, плакати, стікери, наклейки, грамоти, цінники, листівки, запрошення, конверти, меню для ресторанів, папки, календарі, пластикові картки та ін.

 2. широкоформатної продукції: широкоформатні банери (вініл, самоклеюча плівка, папір, банер...)

Наша компанія завжди знайде найкращий шлях виконання Вашого замовлення, будь-то широкоформатний друк або повнокольорова поліграфія. Наш підхід до клієнтів тільки індивідуальний. Вам достатньо зателефонувати нам і розповісти, що Ви хочете, і ми допоможемо Вам вирішити Ваші завдання.

Дизайнери нашої компанії втілять в життя будь-які побажання.

Візитки: замовлення, виготовлення, друк

Візитна картка (візитка) - традиційний носій контактної інформації про людину або організації, обов'язковий атрибут сучасного ділового спілкування. Виготовляється з паперу, картону або пластику невеликого формату, в Україні прийняті два формати: 85 × 54 мм і 90 × 50 мм.

Різновид візиток:

 1. Класичні (Розмір: 90x50мм)

 2. Евровізиткі (Розмір: 85х55мм)

 3. Подвійна візитка (Розмір: 184х92мм)

 4. Квадровізиткі (Розмір - 45х45мм)

 5. Візитки з округленими кутами (Розмір: 90x50мм)

 6. Мінівізитки (Розмір: 70x40мм)

 7. Візитка з ламінуванням (Розмір: 90x50мм)

 8. Візитки на дизайнерському картонi

Широкі технологічні можливості дозволяють виготовити візитки будь-якої складності: офсетний друк, цифровий друк, шовкотрафарет, фольгування, тиснення, ламінація і багато іншого.

Календарі є одним з найбільш важливим рекламним продуктом. Наша компанія пропонує широкий вибір якісного матеріалу за доступною ціною для друку календарів, що дозволить Вам економити без втрати якості. Завдяки високій кваліфікації наших дизайнерів, ми допоможемо розробити індивідуальний корпоративний календар, який стане не просто приємним сувеніром, але також буде хорошим джерелом мотивації і заохочення для ваших співробітників.

Ми пропонуємо на Ваш вибір такі різновиди календарів як:

· Квартальні календарі для офісу

· Індивідуальні настінні, настільні та перекидні календарі

· Календарі будиночки

· Кишенькові календарі

Одним з найбільш привабливих, простих і широконаправлені способів привернути більшу аудиторію людей до якоїсь події, товару чи послуги є флаєр. Це глянцевий і яскравий варіант класичної листівки, який має компактний розмір і містить максимум корисної інформації.

Рекламний флаєр представляе собою красиву картку, яка дає можливість:

 1. Відвідати подію (якщо флаєр використовується як запрошення);

 2. Отримати знижку (якщо флаєр використовується як купон на знижку);

 3. Отримати подарунок (якщо флаєр використовується як квиток для розіграшу);

 4. Познайомитися з новим товаром / послугою в рекламних цілях.

Флаєр працює на стиль та імідж компанії, тому флаєр - це ще і друга візитна картка бренду / заходу

Види флаєрів:

 1. Єврофлаер (Розмір: 100х210 мм)

 2. Мінібуклет (Розмір: 198х210 мм, 1 згин)

 3. Євробуклет (Розмір: 210х297 мм, 2 згину)

Найпростішим, ефективним і недорогим способом донести інформацію до споживача про товари, розпродажі, акції та спеціальні пропозиції є друк листівок.

Варіанти:

 1. Листівка А6 (Розмір: 100х144 мм)

 2. Листівка А5 (Розмір: 148х210 мм)

 3. Листівка А4 (Розмір: 210х297 мм)

 4. Буклети (А4 або А5)

Використання плакатів - відмінний спосіб для залучення уваги. Плакатами прикрашають стіни офісів і кабінетів, барів і ресторанів, оформляють виставкові стенди. Плакати розміщують в торгових павільйонах, в місцях сосредоченія цільової аудиторії. Плакати можуть служити додатковим засобом для просування різних товарів і послуг. Крім того, плакати є неодмінним атрибутом рекламних і виборчих компаній.

Для друку плакатів використовується папір, самоклеюча плівка (біла, прозора), банерна тканина.Выбор материала зависит от условий использования плаката: реклама на транспорте, фасадах зданий, рекламные щиты на улице, рекламные плакаты для выставок, в помещениях. Рекомендуем обратиться к нашему специалисту за консультацией по выбору материала для плакатов.

За бажанням замовника можливі: накочення до жорсткої основі (пластик 1 мм до 4 мм і пенокартон), установка люверсів (металеві кільця) для зручності кріплення банерів. Банер - виготовляється з банерної (тентової) тканини.

Ви можете замовити у нас друк наклейок, етикеток, стікерів. Найпростіший і економічний вид наклейок - на паперовій самоклейке.Более практичні варіанти - полімерні водостійкі плівки, - Oracal, Polylazer, прозорий Oracal. Наклейки, надруковані на цих матеріалах не бояться вологи, і їх сміливо можна клеїти на поверхні, які можуть потрапити під дощ або сніг (скло автомобілів, вітрини).

Наші фахівці готові вирішити будь-які поставлені завдання.