Виготовлення еко-сумок та пакетів, Брендування.

Виготовлення еко-сумок та пакетів, Брендування.

Все більшої популярності набуває використання еко-сумок для особистого користування, та все частіше використовують як вдалий маркетинговий хід. Це чудова нагода показати піклування про довколишнє середовище, запропонувати брендовані еко-сумки в якості упаковки для подарунків чи продукції компанії.

Як правило виробники еко-сумок використовують натуральні матеріалі: хлопок чи льон з додаванням поліестерових волокон, що надають виробу щільності та зносостійкості.

Найчастіше для нанесення логотипу використовують шевкотрафаретний друк, але також можна використовувати сублімацію чи прямий друк на тканині.

Ціна залежить від тиражу,розміру нанесення логотипу та модельного ряду.

Пакети з логотипом і символікою компанії - ефективний та вигідний спосіб реклами. Пакети дуже зручні для покупки продуктів і товарів. Саме вони отримали широке поширення в побуті, і не менш широке в рекламі.

Важливо грамотно подати рекламну інформацію. Вона повинна викликати інтерес до компанії і відображати її вид діяльності та формувати імідж, а також вигідно позначати фірму в колах конкурентів.

Пакети в рекламі розрізняють в першу чергу за матеріалами виготовлення на: поліетиленові пакети, які в свою чергу розрізняють на: пакети «банан», «майка», «петля» та еко пакети ( крафт, папір, дизайнерський папір з ламінацією…)

Виготовлення мішків: поліпропіленові, поліетиленові, паперові з можливістю нанесення логотипу.

Наші менеджери із задоволенням проконсультують і підберуть для Вас можливі варіанти, а дизайнери допоможуть з оформленням і розробкою макетів.

Звертайтеся у будь-якій зручній для Вас формі – за контактними телефонами чи на електронну адресу info@s-media.com