Розробка сайту, наповнення та просування. Діджител-маркетинг

Розробка сайту, наповнення та просування. Діджител-маркетинг

Розробка сайтів - важливий елемент сучасного бізнесу.

Бізнес сайт - це відмінна можливість розширення свіх продажів і клієнтської бази. Сучасний ринок диктує свої правила і зараз для будь-якої, особливо великої організації, яка хоче домогтися успіху у своїй сфері діяльності, дуже важливо мати власний веб-ресурс.

Сайт - це відмінний спосіб заявити про себе і про свій бізнес.

Сайт, по суті, є обличчя організації в інтернеті. Тому створення бізнес сайту необхідно. У ньому розміщують вичерпну інформацію про компанію, список пропонованих послуг або товарів, цінову політику організації та контакти. Важливим є те, що ці дані будуть доступні потенційному клієнту цілодобово.

Розрізняють такі види сайтів:

Сайт візитка

Це невеликий сайт, що складається, як правило, з 1-2 сторінок. У веб-сайтах такого роду розміщується коротка інформація про компанію та контакти. Такий тип сайту відмінно підходить для маленької компанії, метою якого є просто призентувати компанію в інтернеті і вказати способи зв'язку.

Корпоративний сайт

Це функціональний багатосторінковий сайт. На корпоративному сайті розміщується вичерпна інформація про компанію, надаються дані про послуги, товари, акції, розміщуються новини, також здійснюються такі функції, як зворотний дзвінок і онлайн-консультант.

Інтернет каталог

Це сайт, в якому для перегляду відвідувачем розміщуються товари компанії. Вони структуровані, розділені за категоріями і групами, для кожного товару є опис і характеристика, а також є засоби пошуку товару.

Інтернет магазин

Це веб-сайт, де представлені компанією товари можна замовити і оплатити в режимі реального часу за допомогою кредитних карт, смс, WebMoney, YandexMoney і т.п. Тобто відвідувач дистанційно вибирає товар з каталогу, «віртуальної вітрини» і оформляє замовлення.

Інтернет портал

Це об'ємний багатофункціональний ресурс, розрахований на величезну аудиторію, в якому представлена ​​велика кількість сервісів і послуг. Форуми, чати, пошта, розсилки, партнерські програми з розміщення реклами, опитування, блоги - всі ці модулі входять в інтернет-портал.

Розробка сайту, який буде приносити прибуток - складний процес, що вимагає спеціальних знань,

високої кваліфікації

великого досвіду.

При виборі розробників для свого проекту пам'ятайте про це. Наші менеджери допоможуть Вам визначитися і запропонують вигідні для вас варіанти співпраці.

Діджител-маркетинг — це загальний термін для маркетингу товарів та послуг, які використовують цифрові канали для залучення клієнтів та більш довострокової співпраці з ними.  При цьому будь які - від реклами на радіо до оголошення контекстної реклами в інтернеті . Кажучи простими словами, digital-маркетинг - це будь яке реклама , в якій бере участь "цифра". 

Досить часто це поняття асоціюють з інтернет-макетингом, але  у них є відмінності. Правильно сказати, що діджитал-маркетинг включає в себе і інтернет -маркетинг також, але одним інтернетом не обмежується. 

Наша компанія SuperMedia пропонує в послуги по діджитал-маркетингу, а й однозначно в сфері  інтернет-маркетингу.

Спеціалісти запропонують Вам рекламну кампанію, яка буде зорієнтована на Вашу цільову аудиторію та  буде враховувати специфіку Вашої сфери діяльності. 

Послуги

  • розробка комплексної стратегії просування продукту;
  • створення та розкрутка сайтів, дизайн, медійне та контестне просування;
  • робота з он-лайн спільнотами;
  • организація оф-лайн - заходів.

Реклама в інтернет-мережі на сьогодні дуже поширена, але потрібно не забувати - рекламу потрібно розмістити правильно і тільки тоді вона принесе результат. Саме для цього працюють нашу спеціалісти, які вивчили цю сферу діяльності і готові планувати Вашу рекламну кампанію.