Розміщення зовнішньої реклами (біг борди, сітілайти і т.д.)

Розміщення зовнішньої реклами  (біг борди, сітілайти і т.д.)

При правильному оформленні та правильному виборі місця, зовнішня реклама  є відмінним способом заявити про послуги і товари в широку аудиторію.

Бігборд - оптимальне рішення для розміщення зовнішньої реклами.

Бігборд являє собою металеву конструкцію, що складається з основи і прямокутної поверхні для наклеювання рекламних плакатів. Найчастіше зустрічаються конструкції стандартного розміру 3х6.

Перевагою такого виду реклами є можливість розташувати на щиті максимальну кількість бажаної інформації, щоб донести до покупця максимум. Якщо бігборд розташовується на дорозі, він буде висвітлюватися вночі фарами автомобілістів, акцентуючи на себе увагу.

Борди мають ряд позитивних сторін, які вже багато років приваблюють клієнтів в усьому світі:

  1. Бігборди розташовуються в основному в людних місцях або по узбiчю дороги так, щоб водіям і пасажирам було зручніше розглянути рекламний сюжет.

  2. Бігборди досить великi, аби побачити їх з відстані.Яскраві сюжети відразу кидаються в очі перехожому, а конструкції які досягають розмірів в десятки метрів максимально довго залишаються перед очима, таким чином сюжет запам'ятовується.

  3. Борди - найстаріший і перший вид носія для розміщення зовнішньої реклами. Саме завдяки цьому сформувалася позитивна репутація цієї конструкції, адже вони перевірені часом і десятками тисяч успішних у всьому світі рекламних кампаній.

Сітілайт

Широкої  популярності набула конструкцій для розміщення зовнішньої реклами  -  сітілайт. Основною перевагою сітілайтів є їх невисока вартість, завдяки їх невеликому розміру.

Сiілайт є рекламної конструкцію прямокутної форми, з постером з двох сторін під склом, що оберігає від сонячних променів і води. Розмір стандартного ситілайта 1,2х1,8 метра.

За допомогою сітілайтів можна не тільки показати рекламний сюжет, але також вдатися до безлічі більш цікавих прийомів. Наприклад, замість стандартного постера всередині конструкції можна помістити фрагмент нової колекції від рекламованого магазину. Реальний вигляд речей привертає погляди перехожих більше, ніж картинка.

Також при установці реклами з двох сторін, Ви можете зацікавити як водіїв, так і пішоходів. Додаткова установка освітлення на друк сітілайтів дозволить їм бути ефективними 24 години на добу.

Скролер

Це рекламний носій преміум рівня, який відноситься до виду високоінформативний реклами, так як дозволяє відразу показувати кілька рекламних банерів, один за іншим, протягом нетривалого часу.

Скролери бувають односторонніми або двосторонніми, встановлюються в якості окремих конструкцій в зручних місцях на рівні очей.

Скролл  є досить відомим рекламним носієм, який найчастіше розташовується в центрі міста, що обумовлює його популярність. Система скроллер відмінно підійде практично в будь-якому місці як на проспектах і площах, так і в супермаркетах, магазинах, зупинках і вокзалах, пішохідних зонах, і в умовах де рекламна площа може бути обмежена.

Стандартна конструкція найчастіше має розмір 3х4 метра, прозорий екран і внутрішнє підсвічування, в самій конструкції є механізм, який покликаний прокручувати з невеликим тимчасовим інтервалом від трьох до семи рекламних зображень.

Переваги скролера:

  1. Освітлення щита зсередини та динаміка сюжетів  активно притягує увагу до себе перехожих. Відомо, що людській погляд швидше реагує на рухомі об'єкти, тому діє практично стовідсотково.

  2. Установка практично в будь-якому зручному місці

  3. Простота і зручність монтажу

  4. Мала площа

Брендмауер - престижність і статус рекламодавця.

Рекламна вивіска великих розмірів, іноді розміром з багатоповерховий будинок, це і є брендмауер. Розміщення реклами на брендмауерах говорить про ваш продукт, як про щось найкраще, якiсне та гiдне максимальноi уваги споживачів.

Сам рекламний носій являє собою банер великого розміру, з надрукованим рекламним сюжетом, який кріпиться до будівлі. Розмір полотна може досягати декількох сотень метрів, все залежить від побажання рекламодавця і від розміру будинку, на якому розміщуватиметься конструкція.

Розмістити зовнішню рекламу на брендмауерах - значить почати грати по- крупному)).  Значить, що ваш продукт заслуговує на те, щоб називатися кращим!