Реклама на транспорті, в метро, оренда брендмобіля

Реклама на транспорті — це зовнішня реклама, яка розміщується на бортах транспортних засобів та переміщається по місту. Це сучасний вид реклами, який користується популярність серед рекламодавців та привертає увагу споживачів.

Реклама на транспорті ( тролейбуси, автобуси, маршрутні таксі, електропотяги) сприяє створенню позитивного іміджу компанії, є ефективною в проведенні масштабних рекламних акцій з охоплення певного регіону чи міста. Крім того реклама на окремих автомобілях (забрендований власний транспорт) чи салонна реклама є інформативними для споживачів та збільшують продажі продукції та послуг.

Нанесення зображень на транспорт здійснюється шляхом поклейки плівок на попередньо підготовлені і пофарбовані (при необхідності) борти. Такі плівки спеціально розроблені для подібного використання, гарантують необхідну стійкість як самої плівки, так і друку на ній . Заходи на вікна виконуються з використанням спеціальної перфорованої плівки, яка створює необхідне зображення, в той же час не перешкоджаючи огляду з салону і доступу світла в нього.Нанесення зображень на гнучкі поверхні (тенти вантажних машин та ін.)виконується спеціальної банерної плівкою.

Всі види транспорту — це рекламні носії, які дозволяють проводити неординарні рекламні кампанії, створювати ефект “всюдисущості” Вашої реклами, оскільки вона буде в постійному русі. Потенційний покупець вибагливий і хоче отримувати якісний рекламний продукт, який не буде надто нав’язливим і при тому привертатиме увагу. Саме таке завдання виконує реклама на транспорті.