Дизайнерські послуги

Головне завдання логотипу - ідентифікувати компанію і сприяти її впізнаваності серед споживачів. Це яскравий образ і емоційний меседж про ваш бренд, його місію, ідеологію та цiнності...

Створення логотипу - це вигідна інвестиція в розвиток компанії.

Адже логотип - це постійна величина, така собі константа вашого бренду. Він рідко змінюється протягом усього періоду діяльності компанії, максимум -доопрацьовуючись або трансформуючись під впливом часу та сучасних тенденцій. Тому його розробку варто довірити фахівцям, які знаються на маркетингу і питаннях позиціонування. Тільки тоді вийде створити шедевр - креативний фірмовий знак, яскраво відображає індивідуальність компанії.

Розробка логотипу - це не просто створення красивої картинки або підбір оригінального шрифту це набагато складніша робота. І її результатом має стати чіткий візуальний образ, який повністю відповідає сфері діяльності компанії.

Якісний логотип легко дізнатися за такими критеріями:

  • Відповідність галузі та продукту / послуги

  • довговічність

  • гармонійність

  • креативність

  • Ідейність та індивідуальність

  • Простота і легкість сприйняття.

Наші дизайнери створюються макети для зовнішньої реклами, макети календарів, візиток та ін. 

Ви лише розповідаєте , що б Ви хотіли бачити на данному макеті чи хоча б просто даєте тему, Вашу назву, а дизайнер Вам запропонує декілька макетів для вибору та можливого корегування. 
Ми пропонуємо послуги з дизайну, оформлення, предпечатной підготовці всього, що тільки можна надрукувати -банеров, постерів, пакетів, календарів, рекламних блоків в журнали, буклетів, візиток і багатьох інших матеріалів рекламного характеру.

Якщо ви хочете вигідно відрізнятися від своїх конкурентів, доручіть це нам і ми зробимо так, щоб Вас помітили.

Ми виконаємо ваше замовлення на високому професійному рівні з якістю і ціною, які вам сподобаються.